Kontakta oss

 

 

Ring oss på 0771 - 91 11 00.

 

 

 

 

 

 

Stockholm

Ekonomichef
Michaela Rosén
Tel: 08-665 56 02
michaela.rosen@sodhaak.se
 

Ekonomi-admin
Chandrika Patel
Tel: 08-665 56 04
chandrika.patel@sodhaak.se

Redovisningsansvarig
Mona Peterson
Tel: 08-665 56 03
mona.peterson@sodhaak.se

Lageransvarig
Göran Hedberg
Tel: 08-665 56 06
goran.hedberg@sodhaak.se

Säljare Gävleborg, norra Uppland och Dalarna
Benny Lundström
Tel: 08-665 56 07
Mobil: 070-582 62 91
benny.lundstrom@sodhaak.se

Säljare norra Stockholm, Västmanland och södra Uppland
Kjell Forsén
Tel: 08-665 56 05
Mobil: 073-274 51 05
kjell.forsen@sodhaak.se

Säljare södra Stockholm, Södermanland och Gotland
Anthony Eriksson
Tel: 0708-10 06 22
anthony.eriksson@sodhaak.se
 

Verkmästare
Fredrik Örneholm
Tel: 08-665 56 11
fredrik.orneholm@sodhaak.se

Servicetekniker
Mikael Gustavsson
Tel: 08-665 56 16
mikael.gustavsson@sodhaak.se

Servicetekniker
Robin Wallin
Tel: 08-665 56 18
robin.wallin@sodhaak.se

Servicetekniker
Roger Fransson
Tel: 08-665 56 24
roger.fransson@sodhaak.se

Servicetekniker
Dyako Amanj Mahmood
Tel: 08-665 56 23
dyako.amanj.mahmood@sodhaak.se

Servicetekniker
Kim Hallberg
Tel: 08-665 56 13
kim.hallberg@sodhaak.se

Servicetekniker
Johan Lundström
Tel: 08-665 56 13
johan.lundstrom@sodhaak.se

Gotland

Servicaansvarig
Kjell Nordberg
Tel. 0498-28 83 33
kjell.nordberg@sodhaak.se

Sericetekniker
Robert Svensson
Tel: 0498-28 83 32
robert.svensson@sodhaak.se

Servicetekniker
Lennart Ahlqvist
Tel: 0498-28 83 34
lennart.ahlqvist@sodhaak.se

Följ oss på